O firmie

Firma Maxim - to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie swoją wymarzoną choinkę .

Jesteśmy producentem z 20- letnim doświadczeniem a produkty które znajdują się w naszej ofercie są polskiej produkcji i charakteryzują się najwyższą jakością wykonania . W procesie tworzenia naszych choinek używamy najwyższej jakości folii PVC, która posiada atest niepalności oraz jest nieszkodliwa dla zdrowia.

Naszym klientom oferujemy najnowsze i najwyższej jakości modele sztucznych drzewek, które charakteryzują się pięknym, naturalnym kolorem i oryginalnym, indywidualnym wzorem. Choinki które produkujemy są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaj. Cechuje ich najwyższa jakość wykonania oraz wyróżniają się rzeczywistym wyglądem i odzwierciedlają drzewka, które możemy spotkać w lesie.

Drzewka, które posiadamy w naszej ofercie są następującej wysokości: 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 220cm, 250cm oraz choinki na pniu: 190cm i 220cm.

W naszych choinkach zastosowano stelaż stalowy, co sprawia, że całość konstrukcji jest stabilna. Choinki w rozmiarach 180cm, 220cm, 250cm oraz na pniu składają się z dwóch części, co ułatwia ich przechowywanie przez długie lata.

 

Pierwszy model choinki który chcemy państwu zaprezentować to choinki na pniu.

Są to piękne drzewka na naturalnym sosnowym pniu. Atrakcyjny, świeży wygląd przyciąga wzrok a gęste gałązki, które można dowolnie formować, w połączeniu z pięknym zielonym kolorem do złudzenia przypominają choinkę prosto z lasu. Obsadzenie drzewka na pniu daje nam możliwość ustawienia jej w dowolnym miejscu w naszym domu . Donica zalana betonem gwarantuje stabilność drzewka, a jutowy worek naturalność i estetykę. Choinka na pniu to w ostatnim czasie bardzo modny i poszukiwany model drzewka, który doskonale pasuje do każdego wnętrza.

Kolejne drzewka które przygotowaliśmy dla państwa to model Sosny, Jodły i Świerka.

Świerk to drzewko, które kojarzy się z naturalnością. Występuje w ciemnozielonej lub jasnozielonej barwie, a duża ilość koron do złudzenia odzwierciedla leśną choinkę. Proponowane przez nas choinka na pewno sprosta wymaganiom osób które zapragną mieć świerka w roli bożonarodzeniowej ozdoby.

Gęste, soczyste i zielone gałązki sosny będą idealnie prezentować się w naszych domach. Projekt choinki doskonale umożliwia dowolne modelowanie drzewka a długie igły i odpowiednia gęstość daje wrażenie naturalności.  W ofercie posiadamy również sosnę z białą końcówką, która przypomina delikatnie ośnieżone gałązki lub z zieloną końcówką, która pięknie ożywia choinkę.

Jodła to drzewko idealne dla osób lubiących klasykę. Gałązki są równomierne rozłożone, tak aby choinka z każdej strony wyglądała pięknie a długie igły oraz odpowiednia odległość między koronami daje możliwość zawieszenia większej ilości ozdób. Piękny zielony kolor sprawia wrażenie naturalności i świeżości.

Naszą nowością są również choinki na pniu oraz modele Sosny, które oprócz tego że posiadają naturalny wyglądaj, to są ozdobione naturalnymi szyszkami oraz gałązkami jarzębiny. Dodatek   sztucznego śniegu  i kryształów przypomina kawałki lodu .

Najbardziej realistyczne drzewko sztuczne klasy Premium które posiadamy w swojej ofercie to synonim piękna i jakości. To niezwykłe drzewko do "złudzenia" przypomina żywą choinkę prosto z lasu zarówno pod kątem kształtu jak również kolorystyki a zwiększona ilość użytych koron zapewnia sztucznej choince puszystość i okazały wygląd, zachowując jednocześnie jej leśną naturę.

 

Firma Maxim to wyjątkowe miejsce a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu masz pewność, że każda nasza choinka spełni Twoje oczekiwania.

 

Kupując produkowane przez nas choinki stawiasz na jakość wykonania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą choinek sztucznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl